Rozšiřujeme náš tým a proto jsme pro vás pečlivě sestavili tento hvězdný výběr, ve kterém se můžete rozhodnout na jaké pozici u nás zazaříte.

ROZPOČTÁŘ, PŘÍPRAVÁŘ

MONTÁŽNÍ TECHNIK pro klimatizace a vzduchotechniku

SERVISNÍ TECHNIK pro klimatizace a vzduchotechniku

Máte zkušenosti v oboru vzduchotechniky a klimatizace?

Máte zkušenosti se stavbou a rozpočty?

Máte za sebou prokazatelné pracovní výsledky, které si můžeme ověřit?

Pokud odpovídáte ano, chceme o Vás vědět víc.

NAPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE:

  • Tvorba cenových nabídek z oboru VZT, CH, ZTI, ELE, MaR, stavba.
  • Příprava a komletace nabídek pro výběrová řízení.
  • Komunikace s klienty a dodavateli.
  • Komunikace s vedením obchodního oddělení.
  • Kontrola správnosti projektové dokumentace, a tvorba výkazů výměr.
  • Spolupráce s výrobním a servisním oddělením před a při realizaci zakázek.

VÝSLEDKEM VAŠÍ PRÁCE BUDE:

  • Kvalitní připravenost zakázek do realizace.
  • Cenové nabídky.

CO BUDETE K PRÁCI POTŘEBOVAT:

  • Znalost MS Office na pokročilé uživatelské úrovni.
  • Praktické zkušenosti a znalosti AutoCad.
  • Technické vědomosti v oboru vzduchotechnika a chlazení.
  • Komunikativní schopnosti.
  • Časovou flexibilitu.
  • Pečlivost.
  • Vzdělání v oboru stavebnictví nebo TZB.

POŽADOVANÉ VZDĚLÁNÍ:

  • SŠ s maturitou.
  • Praxe v oboru výhodou.

PROČ PRÁVĚ AB CLIMA?

  • Budete pracovat pro společnost, která dodává a servisuje vysoce kvalitní zařízení.
  • Možnost rozvoje znalostí, profesní i osobního rozvoje.
  • Mladý a přátelský kolektiv.
  • Motivační finanční ohodnocení, stravenky.
  • K vaší práci vám bude poskytnut mobilní telefon a notebook.
  • Nástup možný ihned.

MONTÁŽNÍ TECHNIK PRO KLIMATIZACE A VZDUCHOTECHNIKU

CO VÁS ČEKÁ?

Máte šanci pracovat s námi na velkých i malých projektech. Určitě znáte Vojenskou nemocnici StřešovicePražský hradNárodní muzeum, banku, kterou máte rádi - AirBankKomerční bankuČeskou poštuiStyle - ti jsou, jako mnoho dalších našimi klienty.

Budete součástí výrobního oddělení, kde na Vás čeká především montáž, oprava a výměna:

  • klimatizačních a vzt jednotek
  • tepelných čerpadel
  • zvlhčovačů

Další věcí, která by vás určitě měla bavit je MaR.

VAŠE PŘEDNOSTI?

  • Máte řidičák (Béčko)
  • Jste hrdým držitelem oprávnění dle vyhlášky 50/78 sb.
  • Orientujete se v technických návrzích
  • Jste schopní efektivně komunikovat a děláte dobrý dojem na naše zákazníky
  • Umíte se časově přizpůsobit
  • Máte za sebou alespoň roční praxi v oboru

CO ZA TO?

  • Přátelské pracovní prostředí (máme neformální pracovní vztahy, takže mezi nás určitě brzo zapadnete)
  • Výborného šéfa - je to odborník, který zná detailně Vaši práci
  • Firemní večírky a oslavy, kde můžete pít a jíst co hrdlo ráčí
  • Moderní vybavení k práci je samozřejmostí
  • Hodně práce (u nás je vždy něco na práci, ale nezapomínáme ani na odpočinek)
  • Odpovídající peníze u nás dostanete vždy včas, to Vám garantujeme.

Máte šanci pracovat s námi na velkých i malých projektech. Určitě znáte Vojenskou nemocnici StřešovicePražský hradNárodní muzeum, banku, kterou máte rádi - AirBankKomerční bankuČeskou poštuiStyle - ti jsou, jako mnoho dalších našimi klienty.

Budete součástí našeho Servisního oddělení, kde na Vás čeká především:

  • zajištění servisu klimatizačních jednotek, VZT, zvlhčovačů a dalších zařízení
  • provádění dílčích i kompletních oprav klimatizačních jednotek, VZT a dalších zařízení
  • provádění montáží klimatizačních jednotek, VZT, zvlhčovačů a dalších zařízení

  • Jste schopní efektivně komunikovat a děláte dobrý dojem na naše zákazníky

CO ZA TO?

  • Přátelské pracovní prostředí (máme neformální pracovní vztahy, takže mezi nás určitě brzo zapadnete)
  • Výborného šéfa - je to odborník, který zná detailně Vaši práci
  • Hodně práce (u nás je vždy něco na práci, ale nezapomínáme ani na odpočinek)

Odměnu dle odborných zkušeností. Dynamické prostředí. Možnost odborného růstu. Zajímavou práci.  Nástupní plat 20.000,-

Centrála

Nevanova 1050/11
163 00 Praha 6 – Řepy

Následujte nás

AB Clima s.r.o. - Klimatizace, Vzduchotechnika, Chlazení, Servis - idatabaze.czKlimatizace a klimatizační technika - idatabaze.cz

Kontaktujte nás

Jméno(*)
Vyplňte prosím své jméno

Neplatný email

Zpráva(*)
Vyplňte prosím zprávu

Antispam(*)
AntispamNeplatný kód

Kde nás najdete